Wypożyczalnia laktatora klasy szpitalnej Medela

Wiemy jak ważne jest mleko Mamy, wiemy jak ważne jest naturalne karmienia, wiemy, że wielu z nas laktacja spędza sen z powiek 😏🙂
Teraz będziesz mogła Droga Mamo otrzymać pomoc w tych pierwszych najważniejszych dniach❤

Skorzystaj z możliwości wypożyczenia laktatora klasy szpitalnej!

W oparciu o badania kliniczne firma Medela opracowała profesjonalny odciągacz pokarmu Symphony odwzorowujący naturalny rytm ssania dziecka, co pomaga stymulować wypływ mleka.

Oznacza to, że przy zastosowaniu maksymalnego komfortowego podciśnienia możesz odciągać więcej pokarmu w krótszym czasie.

W większości polskich szpitali dla pacjentek dostępny jest laktator Symphony. Cechuje go wyjątkowa funkcjonalność. Pomaga zainicjować, rozwinąć i utrzymać laktację na wysokim poziomie.

⭐Program INICJACJA pomaga zainicjować laktację
⭐Program UTRZYMANIE pomaga rozwinąć i utrzymać produkcję mleka

Po powrocie ze szpitala możesz nadal korzystać z laktatora szpitalnego i spokojnie zastanowić się jaki laktator domowy zakupić.

 Laktator Symphony posiada system zamknięty uniemożliwiający przedostanie się pokarmu do wnętrza laktatora. Można go w prosty sposób wyczyścić i zdezynfekować, zachowując pełną higienę i bezpieczeństwo.

 Ceny najmu laktatora:

Koszt najmu to 10 zł za dobę (24 godziny), przy czym minimalny czas najmu to 3 doby (72godziny).              

Do wypożyczanego urządzenia należy zakupić indywidualny zestaw do odciągania. Ponieważ odciąganie z dwóch piersi jednocześnie jest najbardziej efektywne, dostępny w sprzedaży jest zestaw podwójny do laktatora Symphony Personal Fit PLUS w cenie 140 zł,  który wykorzystując technologię owalnego lejka pozwala na komfortowe odciąganie pokarmu, dostosowując się do potrzeb mamy. Istnieje możliwość zakupienia również zestawu pojedynczego w cenie 79 zł.

Zakupu należy dokonać podczas procesu wypożyczenia laktatora. Zestaw jest przeznaczony do użytku osobistego i powinien być stosowany tylko przez jedną mamę.